איזו חבילת אינטרנט מתאימה למי שעובד מהבית?

עובדים מהבית? אתם זקוקים לאיכות גלישה מהירה ולחבילת אינטרנט איכותית ומשתלמת. אחד מהשינויים המרכזיים שהביא לנו וירוס הקורונה הוא מעבר לעבודה מהבית. הרבה עשו זאת והמשיכו להשתמש בתשתית האינטרנט הביתי שלהם, אך גילו שזה לא זה. נוצר עומס רב על תשתיות האינטרנט לצד מה שכבר קיים בבית, כגון שירותי הסטרימינג למיניהם, ואיכות הגלישה ירדה. יש כמה דרכים לשפר את איכות הגלישה באינטרנט, ואתם מוזמנים לקרוא על כך במאמר שלפניכם. 

איזו חבילת אינטרנט מתאימה לעבודה מהבית? 

כדי שהעבודה תזרום ללא תקלות חייבים קודם כל לדאוג לחיבור אינטרנט טוב ומהיר. איך עושים את זה? ראשית, עוברים לעבוד עם חבילת אינטרנט יותר מהירה ממה שקיים כרגע בבית. 

אם משתמשים עדיין באינטרנט במהירות של 40 או 50 מגה, שכל בני הבית משתמשים בו, רצוי לעבור לאינטרנט יותר מהיר, אינטרנט DSL שתומך ב-100 מגה, תלוי בתשתית הקיימת בישוב בו גרים. אינטרנט הכבלים של הוט יכול להגיע ל-500 מגה ואינטרנט סיבים אופטיים, אם קיימים באזור, גם ל-1,000 מגה. 

טיפים נוספים להכנת האינטרנט לעבודה מהבית

היתרון של אינטרנט הוא לא רק במהירותו אלא גם ביציבותו, שלא יהיה ניתוקים והיתקעויות. החיבור הכי יציב מתקבל באמצעות חיבור ישיר של המחשב הנייח אל הראוטר. פחות כדאי לעשות את כל העבודה במחשב נייד על הרשת האלחוטית.  

אם אין נקודה קרובה לשולחן העבודה, מומלץ להתקין עוד נקודה או לשנות קצת את הסידור בבית. אופציה נוספת היא להתחבר בכבל ל"מפצל רשת". במקרה זה, תלויים עדיין ברשת האלחוטית, אך רק חלק קטן מהאות הולך לאיבוד בדרך, מה שישפיע לטובה על המהירות.

אם יש הרבה מכשירים שעושים שימוש ברשת הביתית וצריכים לעשות תעדוף של רוחב הפס בין המכשירים השונים או אף בין מספר אפליקציות או תוכנות הנמצאות על אותו מכשיר, אפשר להשתמש בפונקציה המתאימה לכך בראוטר או להשתמש בתוכנת תעדוף. 

מבחינת רמת המכשיר, עדיף שלכל אחד תהיה כתובת IP סטטית כדי שניתן יהיה לשלוט בה ישירות דרך הראוטר.

מה היה לנו עד כה

WiseSeo - חברת דיגיטל שמביאה תוצאות​
WiseSeo - חברת דיגיטל שמביאה תוצאות​

סוכנות דיגיטלית המתמחה בקידום ושיווק אתרים תנו לאנשי המקצוע הטובים ביותר לקדם אתכם.

נשמע מעניין?

השאירו פרטים ומומחה בקידום אתרים ייצור אתכם קשר, ינתח איתכם את הפרויקט ומכאן – אתם תחליטו אם להמשיך.

פוסטים אחרונים: