מסכים למחשב נייד

מסכים למחשבים נייד

למחשבים הניידים יש יתרונות רבים ולא סתם הם נעשו כל כך פופולאריים. אנחנו מוצאים היום את המחשבים הניידים גם במשרדים, בחנויות ובבתי עסק גדולים וזאת הודות למקצועיות ולרמה הגבוהה של המחשבים הללו שנותנים לנו את המענה ממש כמו המחשבים הנייחים כאשר כך אנחנו יכולים ליהנות מהאפשרות לנייד את המחשב לכל מקום, לקחת אותו לעבודה, לעבוד בנסיעות וכן הלאה. הבעיה היא שהמסכים של המחשבים הניידים הם קטנים יחסית, הם לא תמיד איכותיים באותה רמה כמו אלו של המחשבים הנייחים ובמקרים רבים הנתונים הללו מפריעים מאוד לביצוע העבודה. כאן בדיוק נכנסים לתמונה המסכים המיועדים למחשבים הניידים.

אפשר בהחלט לבצע חיבור מסך שני למחשב נייד, וכך ליהנות מכל היתרונות של המחשב הנייד. גם מסך נוח וגם מחשב קליל ונייד.

מסכים שישמרו על העיניים שלכם

הנזקים שהמסכים מחוללים לעין האנושית ידועים לכולנו. ככל שחולף הזמן אנחנו מגלים עוד ועוד נתונים שמדווחים עד כמה אנחנו פוגעים בעצמנו ובראייה שלנו רק בגלל שעות המסך הרבות שלנו.

אז למי שבאמת לא חייב לבהות כל כך הרבה במסך, מוטב כי ימצא את הדרך לצמצם את הזמנים. הבעיה העיקרית היא של האנשים שהעבודה שלהם היא מול המסך והם נאלצים שלבת מול המחשב משך שעות ארוכות בכל יום.

עבורם ישנו המענה המושלם של מסכים בעלי איכות צפייה טובה יותר, עם מסנני קרינה ותצוגה הרבה יותר ידידותית לעיניים. מה שמעניק לעין תחושה הרבה יותר נוחה וראייה תקינה תוך שמירה על בריאות העיניים.

בוחרים את המסך

עובדים עם מחשב נייד והמסך קטן לכם? לא נוח לכם? אתם מתקשים למקם אותו בגובה העיניים? עבורכם נוצרו המסכים למחשבים הניידים. אתם יכולים בקלות לפתור את כל הבעיות שלכם על ידי חיבור שלמסך נוסף או אפילו חיבור שני מסכים למחשב נייד. ברגע שיש לכם מסכים נוחים, בגודל נוח, עם איכות תצוגה גבוהה, אתם מתחילים ליהנות מאיכות חיים ומתחושה הרבה יותר נוחה בעבודה.

המסכים הללו מתאימים גם כן למקרים אשר בהם המסך של המחשב הנייד שלכם נפגע. זה דבר שקורה די הרב במסכים הניידים.

דווקא בגלל שהמחשב נייד והוא מגיע לקומות שונים, הוא לעיתים חשוף לילדים, הוא נפגע מחבטות שונות, הוא נופל יותר, כל הסיטואציות הללו מותירות את רישומן במחשב ובעיקר במסך. סדקים או שברים במסכי המחשב הניידים הם לא דבר נדיר. אז במקום להחליף את כל המסך ולשלם מחירים גבוהים מאוד על כך, אפשר פשוט לחבר מסך חדש למחשב הנייד וליהנות מאיכות גבוהה יותר ועבודה נוחה פי כמה וכמה.

 2 מסכים למחשב נייד

אנשים הזקוקים לכך יכולים לחבר 2 ואפילו 3 (מצורף סרטון למטה) מסכים למחשב נייד. מה שיקל עליהם את העבודה ואת השליטה על כל המערכות עליהם הם עובדים.

מה היה לנו עד כה

WiseSeo - חברת דיגיטל שמביאה תוצאות​
WiseSeo - חברת דיגיטל שמביאה תוצאות​

סוכנות דיגיטלית המתמחה בקידום ושיווק אתרים תנו לאנשי המקצוע הטובים ביותר לקדם אתכם.

נשמע מעניין?

השאירו פרטים ומומחה בקידום אתרים ייצור אתכם קשר, ינתח איתכם את הפרויקט ומכאן – אתם תחליטו אם להמשיך.

פוסטים אחרונים: